Osoby, które będą uczestniczyły w zastępstwie na Zebraniach Wspólnot Mieszkaniowych proszone są o pobranie, wypełnienie, wydrukowanie i podpisanie poniżej załączonego pełnomocnictwa.

Kliknij i pobierz dokument !

530-593-4550 – Word

smileage – PDF

Czytaj dalej

Witamy na nowej stronie internetowej!

Oddajemy do Państwa dyspozycji nową stronę internetową Spółdzielni Mieszkaniowej L-W-A w Konarzewie. Zmieniła się szata graficzna, zostały dodane nowe działy. Między innymi zostały opublikowane Akta prawne Spółdzielni, Struktura zarządzania oraz lista Wspólnot mieszkaniowych.

Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa spełni Państwa oczekiwania i pozwoli na jeszcze sprawniejszy dostęp do informacji oraz komunikację z nami.

Postaramy się, aby na bieżąco uaktualniać i uzupełniać podstawowe informacje dotyczące pracy Spółdzielni.

 

Zmiany w strukturach zarządzania Spółdzielnią

  • W listopadzie Pani Maria Makismowicz złożyła rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu Spółdzielni. Dziękujemy Pani Marii za ponad dwudziestoletnią owocną pracę nar rzeczy Spółdzielni oraz mieszkańców.
  • Dnia 13 listopada 2014 r. Rada Nadzorcza powołała Stanisława Niedzielę na stanowisko członka zarządu.
  • W dnia 13 grudnia 2014 roku Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni dokonało wyboru nowej Rady Nadzorczej na trzyletnią kadencję.

 

Skład nowej Rady Nadzorczej:

Tyma Karol Przewodniczący
Pieszczoch Irena Z-ca przewodniczącego i sekretarz
Bartkowiak Zbigniew Członek
Czyż Kazimiera Członek
Kurek Stanisław Członek
Kwaśniewski Władysław Członek
Osuch Pawlak Aurelia Członek

 

Bieżące prace inwestycyjne i remontowe

  • W styczniu b. r. Spółdzielnia zakończyła inwestycję wymiany systemu grzewczego w blokach przy ul. 25-lecia w Konarzewie. W blokach 6, 7 i 8 zostały zainstalowane nowe kotły gazowe dostarczający ciepło i ciepłą wodę do wszystkich mieszkań, a w bloku nr 3 wykonano modernizację już istniejącego. Mieszkańcy pozostałych budynków zdecydowali się na indywidualne systemy grzewcze we własnych mieszkaniach.
  • W 2014 roku Wspólnoty Mieszkaniowe w Trzebawiu, ul. Nowa 2,4,6, w Jeziorkach, ul. Bukowska 19, w Dopiewcu, ul. Leśna 14 i 16 oraz w Szreniawie, ul Nowa 2,4,6 i 8 realizowały prace termomodernizacyjne, polegające na ociepleniu budynków w całości lub częściowo.
Czytaj dalej